آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

  • خانه  »  وبلاگ  »  آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا
آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

با درود بر شما کاربران عزیز و ارجمند گروه نرم افزاری پردینا. مفتخریم اعلام کنیم که از این لحظه، فعالیت حرفه ای این وب سایت آغاز شده و امیدواریم در آینده بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه نماییم.

ما که هستیم؟

گروه پردینا، در سال ۱۳۹۷ با هدف آموزش و ارائه نرم افزارهای کاملا تخصصی و ایرانی راه اندازی شده است. گروه پردینا متشکل از ۱۰ نفر برنامه نویس و ۶ استاد دانشگاه می باشد.

برنامه نویسان گروه پردینا در زمینه ی تهیه و تولید نرم افزارهای ایرانی فعالیت داشته و در این راستا تمام تلاش خود را جهت ارائه ی نرم افزارهایی با کیفیت بالا انجام خواهند داد. اساتید دانشگاه و روانشناسان گروه پردینا، در زمینه ی تهیه و نگارش کتاب های الکترونیک آموزشی و مشاوره ای فعالیت دارند که علاوه بر تخصص در زمینه های مورد نگارش، تجارب بسیاری در زمینه های فعالیت خود نیز دارند.

گروه پردینا محدود به این تعداد از اعضاء نبوده و عزیزان دیگری نیز به صورت داوطلبی با ما همکاری خواهند داشت که در وب سایت و در بخش مربوط به هر نرم افزار یا کتاب آموزشی، نام آنها ذکر خواهد شد.

پیش از آغاز فعالیت این سایت، اعضای گروه پردینا به صورت مستقل و تحت عناوین دیگری فعالیت کرده اند اما جهت بهبود کیفیت کاری، در تلاشیم تا تمامی فعالیت های گذشته و آینده این افراد را در غالب یک نام و گروه به شما عزیزان و کاربران فارسی زبان ارائه نماییم.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! شما اولین باشید...

همچنین مطالب زیر را هم به شما پیشنهاد می کنیم

آموزش رفع خطای Fatal error undefined function get_bloginfo وردپرس

آموزش رفع خطای Fatal error undefined function get_bloginfo وردپرس

یکی از خطاهایی که عموما کاربران وردپرسی پس از بروز رسانی وردپرس با آن مواجه می شوند، خطای Fatal error undefined function get_bloginfo است. این خطا انواع مختلفی دارد که در اینجا قصد داریم دو نوع از این خطا را به شما معرفی و نحوه ی رفع آن را توضیح دهیم. اولین نوع خطا به صورت […]

افزایش میزان محدودیت رم در وردپرس

افزایش میزان محدودیت رم در وردپرس

گاهی اوقات به دلیل افزایش ترافیک یا سنگین بودن افزونه یا قالب و استفاده از توابع زیاد، رم اختصاص داده شده به وردپرس ممکن است جوابگوی نیاز اجرای دستورات و فعالیت ها نباشد و با خطاهایی همچون Fatal Error memory limit مواجه شوید. در چنین حالتی می توانیم میزان رم اختصاص داده شده به وردپرس را […]