آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

  • خانه  »  وبلاگ  »  آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا
آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

با درود بر شما کاربران عزیز و ارجمند گروه نرم افزاری پردینا. مفتخریم اعلام کنیم که از این لحظه، فعالیت حرفه ای این وب سایت آغاز شده و امیدواریم در آینده بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه نماییم.

ما که هستیم؟

گروه پردینا، در سال ۱۳۹۷ با هدف آموزش و ارائه نرم افزارهای کاملا تخصصی و ایرانی راه اندازی شده است. گروه پردینا متشکل از ۱۰ نفر برنامه نویس و ۶ استاد دانشگاه می باشد.

برنامه نویسان گروه پردینا در زمینه ی تهیه و تولید نرم افزارهای ایرانی فعالیت داشته و در این راستا تمام تلاش خود را جهت ارائه ی نرم افزارهایی با کیفیت بالا انجام خواهند داد. اساتید دانشگاه و روانشناسان گروه پردینا، در زمینه ی تهیه و نگارش کتاب های الکترونیک آموزشی و مشاوره ای فعالیت دارند که علاوه بر تخصص در زمینه های مورد نگارش، تجارب بسیاری در زمینه های فعالیت خود نیز دارند.

گروه پردینا محدود به این تعداد از اعضاء نبوده و عزیزان دیگری نیز به صورت داوطلبی با ما همکاری خواهند داشت که در وب سایت و در بخش مربوط به هر نرم افزار یا کتاب آموزشی، نام آنها ذکر خواهد شد.

پیش از آغاز فعالیت این سایت، اعضای گروه پردینا به صورت مستقل و تحت عناوین دیگری فعالیت کرده اند اما جهت بهبود کیفیت کاری، در تلاشیم تا تمامی فعالیت های گذشته و آینده این افراد را در غالب یک نام و گروه به شما عزیزان و کاربران فارسی زبان ارائه نماییم.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! شما اولین باشید...

همچنین مطالب زیر را هم به شما پیشنهاد می کنیم

باگ خطرناک و مشکل امنیتی بسته نصب آسان وردپرس با افزونه Duplicator + راه حل

باگ خطرناک و مشکل امنیتی بسته نصب آسان وردپرس با افزونه Duplicator + راه حل

اخیرا کاربران زیادی گزارش کرده اند که سایت تازه نصب آن ها بعد از یک هفته هک شده است! پس از بررسی های متعددی که گروه پردینا روی این سایت ها انجام داده، مشخص شد که افزونه ی Duplicator وردپرس که برای ساخت و نصب بسته های نصب آسان برای قالب ها استفاده می شود، […]

آموزش رفع کندی سرعت ویندوز و کامپیوتر و افزایش سرعت آن

آموزش رفع کندی سرعت ویندوز و کامپیوتر و افزایش سرعت آن

حتما تابحال بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که تا چند روز ابتدای نصب ویندوز، کامپیوتر شما سرعت بالایی داشته اما به مرور زمان سرعت خود را از دست داده است و تاجایی ادامه داشته است که اکثر مواقع ویندوز شما Freeze شده باشد یا به اصطلاح “هنگ” کرده است. این کاهش سرعت دلایل زیادی می […]