آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

  • خانه  »  وبلاگ  »  آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا
آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

آغاز فعالیت گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

با درود بر شما کاربران عزیز و ارجمند گروه نرم افزاری پردینا. مفتخریم اعلام کنیم که از این لحظه، فعالیت حرفه ای این وب سایت آغاز شده و امیدواریم در آینده بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه نماییم.

ما که هستیم؟

گروه پردینا، در سال ۱۳۹۷ با هدف آموزش و ارائه نرم افزارهای کاملا تخصصی و ایرانی راه اندازی شده است. گروه پردینا متشکل از ۱۰ نفر برنامه نویس و ۶ استاد دانشگاه می باشد.

برنامه نویسان گروه پردینا در زمینه ی تهیه و تولید نرم افزارهای ایرانی فعالیت داشته و در این راستا تمام تلاش خود را جهت ارائه ی نرم افزارهایی با کیفیت بالا انجام خواهند داد. اساتید دانشگاه و روانشناسان گروه پردینا، در زمینه ی تهیه و نگارش کتاب های الکترونیک آموزشی و مشاوره ای فعالیت دارند که علاوه بر تخصص در زمینه های مورد نگارش، تجارب بسیاری در زمینه های فعالیت خود نیز دارند.

گروه پردینا محدود به این تعداد از اعضاء نبوده و عزیزان دیگری نیز به صورت داوطلبی با ما همکاری خواهند داشت که در وب سایت و در بخش مربوط به هر نرم افزار یا کتاب آموزشی، نام آنها ذکر خواهد شد.

پیش از آغاز فعالیت این سایت، اعضای گروه پردینا به صورت مستقل و تحت عناوین دیگری فعالیت کرده اند اما جهت بهبود کیفیت کاری، در تلاشیم تا تمامی فعالیت های گذشته و آینده این افراد را در غالب یک نام و گروه به شما عزیزان و کاربران فارسی زبان ارائه نماییم.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! شما اولین باشید...

همچنین مطالب زیر را هم به شما پیشنهاد می کنیم

غیرفعال کردن ویرایشگر و ادیتور افزونه و قالب در پیشخوان وردپرس

غیرفعال کردن ویرایشگر و ادیتور افزونه و قالب در پیشخوان وردپرس

یکی از امکاناتی که وردپرس در پیشخوان به شما ارائه می کند، امکان ویرایش کدهای افزونه ها و قالب هاست. این ویرایشگر برای موارد ویرایش سطحی کدهای قالب و افزونه مناسب است اما از لحاظ امنیتی به هیچ وجه توصیه نمی شود. به خصوص زمانی که یک سایت دارای چند مدیر یا نویسنده باشد. بنابراین […]

خالی کردن خودکار سطل زباله وردپرس با امکان زمان بندی

خالی کردن خودکار سطل زباله وردپرس با امکان زمان بندی

در وردپرس زمانی که مطلب یا برگه ای را حذف کنید، به قسمتی به نام سطل زباله منتقل می شود. انتقال به این قسمت یعنی مطلب همچنان در دیتابیس سایت شما قرار دارد و در صورت تمایل می توانید مجددا آن مطلب را به همراه تمامی تنظیمات و محتویات آن، بازیابی کنید. مطالبی که در […]