درباره ما

در اینجا با گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا و خدماتی که ارائه می کند آشنا خواهید شد

خدمات ارائه شده

0

مشاوره و پشتیبانی

+0

مشتری

+0

عضو گروه

0

چکیده درباره ما

گروه آموزشی و نرم افزاری پردینا

گروه پردینا متشکل از 19 نفر از افراد باتجربه در زمینه های گوناگون است. 10 برنامه نویس، 6 استاد دانشگاه و 3 وبمستر اعضای گروه نرم افزاری و آموزشی پردینا را تشکیل داده اند.این افراد در زمینه های مختلف آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران فارسی زبان هستند.
پیش از آغاز فعالیت این سایت، اعضای گروه پردینا به صورت مستقل و تحت عناوین دیگری فعالیت کرده اند اما جهت بهبود کیفیت کاری، در تلاشیم تا تمامی فعالیت های گذشته و آینده این افراد را در غالب یک نام و گروه به شما عزیزان و کاربران فارسی زبان ارائه نماییم.

تماس با ما
video image

داستان پردینا

زندگی نامه گروه پردینا!

 • فروردین 1397

  فراخوان جذب عضو

  در اواسط فروردین 1397، اعضاء فعلی گروه پردینا از زمینه های مختلف انتخاب شده و بر اساس میزان تجارب افراد، بهترین آنها جذب شدند.

 • اردیبهشت 1397

  نام گذاری گروه

  در اواخر اردیبهشت 1397، افراد انتخاب شده نام های مختلفی برای گروه جدید ارائه کردند که در نهایت نام "پردینا" با نظر افراد گروه برگزیده شد.

 • خرداد 1397

  آغاز فعالیت های متفرقه

  کل خرداد 1397 با انجام فعالیت های متفرقه گذشت! افراد گروه در این ماه به فعالیت های همیشگی خود مشغول بودند و منتظر راه اندازی وب سایت...

 • مرداد 1397

  جذب اعضاء جدید

  در اوایل این ماه 4 عضو جدید به گروه پردینا پیوستند. تصمیم برای راه اندازی یک وب سایت شاخص و مخصوص گروه مطرح شد.

 • شهریور 1397

  آغاز فعالیت وب سایت پردینا

  در اواسط شهریور 1397، وب سایت مخصوص گروه پردینا جهت ارائه خدمات و محصولات اعضاء این گروه راه اندازی شد و فعالیت رسمی گروه پردینا در غالب یک شخصیت آغاز شد.

نظرات اعضاء

نقل قول از نظرات دوستانه ی اعضاء گروه پردینا